Весільні сукні

Фильтр

Lanesta Monro

..

Купити
19800 грн

Ange Etoilles Warshava

..

Купити
30500 грн

Ange Etoilles Vialleta

..

Купити
29900 грн

Ange Etoilles Roseau

..

Купити
28500 грн

Ange Etoilles Lisbon

..

Купити
33500 грн

Ange Etoilles Copengagen

..

Купити
32900 грн

Ange Etoilles Yerevan

..

Купити
33500 грн

Ange Etoilles Kyev

..

Купити
31400 грн

Rara Avis Lakki

..

Купити
26900 грн

Armonia Tanagro

..

Купити
32300 грн

Blammo Biamo Elian

..

Купити
25800 грн

Blammo Biamo Esti

..

Купити
32100 грн
Показано з 1 по 12 із 234 (20 сторінок)

«La Novia Couture» - це весільні сукні, любовно створені найкращими світовими дизайнерами для найкрасивіших наречених. Кожна сукня – це витвір мистецтва, в який модельєр вклав усі свої почуття. І все для того, щоб жінка, яка його одягнула, була найкрасивішою на головному в її житті святі – весіллі.

Купити весільну сукню означає – придбати той ошатний одяг, який мріє одягнути кожна щаслива жінка. Відповідно до традицій, що прийшли з глибини століть, прийнято, щоб весільна сукня була білою, як сніг, символізуючи чистоту і цноту нареченої, а крім того – підкреслюючи її красу, адже немає жінки, про яку можна було б сказати, що весільну сукню їй не йде – вона йде абсолютно всім!

Колекції весільних суконь у La Novia Couture

Ми постійно поповнюємо наші колекції новими зразками, і щоразу радіємо з вигляду щасливих дівчат, які йдуть з нашого салону, в прямому сенсі, на сьоме небо від щастя – адже саме для цього ми і працюємо. Розкажемо трохи про бренди, що надали вам найкращі весільні сукні.

Ось, наприклад, весільні сукні від бренду Rosa Clara - це шикарний вибір фасонів і моделей, завдяки якому ви зможете підібрати для себе саме той образ, про який мріяли. Наречена, одягнена в грецькому, класичному, або стилі 50-х років буде не тільки найчарівнішою, а й здивує оточуючих своєю підкресленою індивідуальністю, яку вдасться вигідно підкреслити завдяки великому вибору фасонів.

Моделі від Pronovias - це весільні сукні ціни на які вас порадують, а вибір фасонів і моделей дозволить вам не тільки вигідно підкреслити всі переваги фігури, але і здивувати оточуючих своїм справді вишуканим смаком.

Усім улюблені весільні сукні від відомої іспанської марки San Patrick – це вибір наречених, які розуміють, що в такий знаменний день вони мають виглядати ідеально. А завдяки широкому вибору повітряного та елегантного весільного вбрання це бажання дуже легко здійснити!

Ціни на весільні сукні

Ціни на весільні сукні в La Novia Couture дуже приємні, і, незважаючи на те, що ці речі від кращих і відомих дизайнерів – більш ніж доступні для кожної майбутньої нареченої, яка бажає вразити всіх своєю надзвичайною зовнішністю в день одруження.

Найкращі весільні сукні у Дніпрі та й у всій Україні, фото та ціни яких ви можете побачити на нашому сайті – це саме те, завдяки чому всі захоплено застигнуть, лише побачивши таку чарівну наречену.

La Novia - це найкраще місце, де варто купити весільну сукню у Дніпрі. Ціни на всі вбрання доступні, а вибір весільного вбрання від цілих восьми світових брендів, допоможе абсолютно будь-якій нареченій підібрати для себе шикарне вбрання, що ідеально підходить для такого знаменного дня..