Фати

Весільна фата – символ непорочності, ніжності та жіночності. Але неправильно підібраний аксесуар може зіпсувати весь образ. Щоб вигідно підкреслити зовнішність нареченої пам'ятайте про кілька основних правил при виборі. По-перше, слід враховувати форму обличчя нареченої. Дівчатам з овальним обличчям підійде будь-яка фата, але уникайте надто пишних та об'ємних моделей. Власницям круглої форми слід обрати таку фату, яка візуально звузить обличчя, а довжина її не повинна бути вищою за плечі. Якщо у вас обличчя квадратної форми, варто зупинити свій вибір на довгій моделі із круглими краями. Це допоможе візуально згладити вилиці. По-друге, пам'ятайте, що будь-яка весільна фата має обов'язково поєднуватися з кольором сукні. Якщо ви збираєтеся виходити заміж у білому, тоді ніжно-рожева або кремова фата просто неприйнятні!

При обранні слід врахувати і тип фігури нареченої. Наприклад, високим дівчатам підходить довга фата, а іншим слід вибирати довжину до талії. Нареченим з пишними формами можна порадити одношарові та тонкі моделі, які не створюватимуть додатковий обсяг. Власницям «грушоподібної» фігури слід підібрати довжину до ліктів, що дозволить візуально зменшити ширину стегон.

Тенденції весільної моди змінюються досить часто. При виборі фасону та обробки фати керуйтеся насамперед власним смаком, тоді ваш образ буде по-справжньому чарівним та неповторним!

Ваш кошик порожній!